SIA "Latvijas rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība" – TÜV Rheinland grupa (LRTDEA) ir daļa no Vācijas TÜV Rheinland Group koncerna. Tas ir viens no lielākajiem atbilstības novērtēšanas uzņēmumiem Vācijā. Mūsu kolēģi strādā vairāk nekā 69 pasaules valstīs. TÜV Rheinland Group – LRTDEA dibināta 1994 gadā un ir koncerna TÜV Rheinland Group (Ķelne, Vācija) meitas uzņēmums. Laika gaitā Latvijā esam izveidojuši sekojošas struktūrvienības:

  1. Iekārtu novērtēšanas inspekcija
  2. Produktu sertifikācijas centrs, CE
  3. Testēšanas laboratorija
  4. Darba vides, veselības un darba aizsardzības nodaļa
  5. Sistēmu sertifikācijas institūcija
  6. Verifikācijas institūcija (SEG)
  7. Mācību centrs
  8. Metināšanas kvalitātes novērtēšanas centrs
  9. Būvuzraudzības nodaļa

Mūsu misija ir palīdzēt saviem klientiem gūt vairāk panākumu. Reputācija un klientu uzticība ir priekšnoteikums mūsu panākumiem. Mūsu vērtības ir kompetence, atbildība, neietekmējamība, neatkarība un atklātība. Tie ir mūsu darbības pamatprincipi, kuri aprakstīti TÜV Rheinland grupas Uzvedības kodeksā: („Code of Conduct for TÜV Rheinland”, PDF, 2.24 MB).

Mēs piedāvājam saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus, kurus sniedz eksperti ar lielu pieredzi ražošanā un darbā ar Ministru kabineta noteikumiem un Eiropas standartiem tehniskajā jomā.

Mūsu lielākā vērtība ir augsti kvalificēts personāls, tāpēc lielu uzmanību pievēršam ekspertu praktiskajai apmācībai gan Latvijā, gan ārpus republikas robežām. Mūsu speciālisti iepazīstas ar jauno, moderno iekārtu uzbūvi un tehnisko dokumentāciju tieši rūpnīcās, to izgatavošanas laikā. Labas inženiera prakses piemērošana jebkurā uzņēmumā ir viens no galvenajiem uzdevumiem mūsu darbā.