Biroja administratore Līga Liepiņa
Tālr.: +371-67568605
Fakss: +371-67568610
tuv@tuv.lv
Direktors Juris Čerņavskis
Juris.Cernavskis@lv.tuv.com
Darba vides, veselības un darba aizsardzības nodaļa Jogita Jēkabsone
Tālr.: +371-67568607
Jogita.Jekabsone@tuv.lv
Sistēmu sertifikācijas institūcija
Verifikācijas institūcija (SEG)
Valters Sergūtins
Tālr.: +371-65673000
Valters.Sergutins@lv.tuv.com
Iekārtu novērtēšanas inspekcija
Mācību centrs
Rolands Krūmiņš
Tālr.: +371-67568607
Rolands.Krumins@lv.tuv.com
Produktu sertifikācijas centrs Marina Lupāne
Tālr.: +371-67568605
Mob: +371-26721077
Marina.Lupane@tuv.lv
Testēšanas laboratorija Vjačeslavs Kuvšinovs
Tālr.: +371-67568609
Vjacheslav.Kuvshinov@tuv.lv

SIA “Latvijas rūpnieku tehniskās drošības ekspertu apvienība” –
TUV Rheinland Grupa

Ieriķu iela 3 korpuss C2, LV-1084, Rīga, Latvija
Vienotais reģ. Nr. 40003221612
PVN Nr. LV40003221612
Norēķinu konts: LV23HABA0001408031440
Kods: SWIFT HABALV22
“Swedbank” AS